Mirat Pantograf Pantografi Hizmetleri, 1950den beri

Hakkımızda

Pantografi adını panto'dan yani eski latince bir kelime olan her şeyi yazmak fiilinden almıştır. Bu meslek hakkaklıktan yerini teknolojiyle beraber rölyefli pantograf makinesine bırakmaktadır. 1950 senesinden beri üç kuşaktır devam eden mesleğimizi elimizden geldiğince tecrübe,teknoloji ve yeteneğimiz ile yukarılara taşımaktayız.Türkiye'de ilk kez ,genellikle ilaç firmalarının kullandığı çelik numaratörlerini pantograf makinesiyle yapmaya başlamış ,bunun keşfini yapmış ve bu keşif ile her zaman gurur duymuş bir firmayız.Üretimdeki esnekliğimiz ve kalitemiz ise herzaman bizi diğer fimalardan farklı kılmıştır.

Vizyonumuz


Herzaman üretimdeki potansiyel ve ya daha fazlası olan rolümüzü üstlenmek,ilklere imza atmış bir firma olarak müşterilerimiz için çözüm yolları üretip güvenirliğimizi ve kalitemizi devam ettirmek;Bununla beraber herzaman tercih edilen firma olmaktır.

Misyonumuz


Müşterilerimizin en kaliteli ve uygun üretimi yapabilmesi adına en güvenilir ve en az kusur ile maksimum fayda getirebilecek mamülleri imal etmektir.Bu sayede dünya üretim standartlarını yükseklere çıkarmak ve sektörümüzde lider firma olmak bizim misyonumuzdur.